Boxerské rukavice Yokkao Official Fight Team Denim zlatá, bílá 12oz

Nový produkt

Boxerské rukavice Yokkao Official Fight Team Denim je unikátní kousek z prvotřídní hovězí kůže a doplněny o prvky z džínového materálu (palec, dlaň a upínání) jedním z předních výrobců v Thajsku. Upínání je na suchý zip. Palec je připevněn k rukavici pro maximální bezpečnost a větší podporu. Výplní je speciální pěna pohlcující otřesy s maximální životností

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 399,00 Kč s DPH

Více informací

Jedná se o naprostou novinku této značky kdy je jako materiál na palec a použito namísto kůže Denim (džínový) materiál. Ten naleznete i v svrchní vrstvě dlaně a upínání.
YOKKAO Official Fight Team boxerské rukavice představují YOKKAO Tiger. Symbol představuje sílu, zuřivost, odhodlání a ambice.
Stejně jako všechny rukavice YOKKAO Muay Thai Boxing, rukavice oficiálního fight týmu byly navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly špičkový výkon během zápasu, soutěže nebo každodenního tréninku. Tyto rukavice jsou ručně vyráběné v Thajsku s použitím prémiové kůže a přinášejí klasický připevněný palec pro vyšší bezpečnost. Vyrábějí se také pomocí pěny s trojitou hustotou pro bezkonkurenční rozložení / absorpci nárazu.
Tyto rukavice nosí někteří z nejlepších Muay Thai bojovníků na světě, mezi něž patří Saenchai, Pakorn, Liam Harrison, Jordan Watson a Singdam, abychom jmenovali jen několikz nich.
Rukavice Fight Team reprezentují rukavice YOKKAO pro každého, kdo miluje Muay Thai!