Rukavice King Pro Boxing vínová 10oz

Nový produkt

Vnitřní polstrování na kloubech se skládá z několika vrstev pěny a latexu tak, aby ochrana vašich kloubů a rukou vůbec byla co nejlepší. Dalšími typickými prvky rukavic KING PRO BOXING je prodloužené zápěstí, které slouží jako fixační nadstavba klasického zapínání suchého zipu.

Více informací

1 Položka

3 090,00 Kč s DPH

Více informací

King Pro Boxing boxerské rukavice

Boxerské rukavice KING PRO BOXING prošly za posledních několik let celou řadou vylepšení, nicméně to podstatné se nemění: výroba v Thajsku, špičkové materiály, zpracování i design jsou pro tuto značku charakteristické...

Rukavice jsou určené pro thajský box (muay thai ) klasický box, kickbox a další kontaktní sporty. Podle výběru rukavic můžete tyto rukavice používat na zápas, trénink i sparing.

Rukavice KING PRO BOXING jsou vyrobeny z prvotřídní výběrové kůže.

Vnitřní polstrování na kloubech se skládá z několika vrstev pěny a latexu tak, aby ochrana vašich kloubů a rukou vůbec byla co nejlepší. Dalšími typickými prvky rukavic KING PRO BOXING je prodloužené zápěstí, které slouží jako fixační nadstavba klasického zapínání suchého zipu. Tato speciální opěrka výborně fixuje zápěstí a to i v nejnamáhavějším tréninku. Palec u rukavic je připevněn k hlavní části rukavic silným dílem tkaniny.

Charakteristika:

Nový design
Výroba v Thajsku
Prvotřídní materiály a zpracování
Vrstvené polstrování dodá maximální ochranu vašim kloubům
Prodloužená opěrka zápěstí jako dodatečná opora a fixace