Boxerské rukavice Sandee Cool-Tec černá/zlatá/bílá

Nový produkt

Rukavice Sandee Cool-Tec je vylepšený model rukavic, který poskytuje díky Cool-Tec mesh prodyšnému materiálu v dlani rukavice, mnohem lepší odvětrání a odvod potu. Jsou ručně vyrobeny z pravé hovězí kůže v Thajsku. Jako výplň rukavic je použito třívrstvé tvarované latexové pěny s vysokou hustotou

Více informací

4 ks

2 072,00 Kč s DPH

-20%

2 590,00 Kč s DPH

Více informací

Rukavice Sandee Cool-Tec je vylepšený model rukavic, který poskytuje díky Cool-Tec mesh prodyšnému materiálu v dlani rukavice, mnohem lepší odvětrání a odvod potu. Jsou ručně vyrobeny z pravé hovězí kůže v Thajsku. Jako výplň rukavic je použito třívrstvé tvarované latexové pěny s vysokou hustotou, která skrývá tvrzené jádro. Tato střední vrstva zaručuje dlouhou životnost a výborné tlumící vlastnosti rukavice. Palec je pevně přichycen k tělu rukavice pro maximální bezpečnost. Tradičně má rukavice boční výplň pro ochranu ruky při vykrývání úderů. Větrací otvory v dlani jsou také samozřejmostí. Masivní upínání zápěstí na suchý zip pro snadné upnutí. Kvalitní vnitřní voduodpuzující nylonová podšívka uvnitř rukavice. Vyrobeno 100% v Thajsku.

Tradice. Slovo, které vystihuje vše o této firmě. SANDEE Thailand vznikla v roce 1977 a jedná se o jednu z nejstarších a nejautentičtějších značek bojových sportů na světě.
SANDEE je autentická a důvěryhodná značka již přes 35 let a přináší opravdu skvělou kvalitu produktů za přijatelné peníze. Jednoduše má produkty nejvyšší kvality v kombinaci s bezkonkurenční trvanlivostí na trhu bojových sportů. Se značkou „Unbreakable“ již od roku 1977 má své dominantní postavení na trhu, které je doplněno také stabilitou sponzorovaných sportovců, jako jsou Jo Calderwood, Daitan Jackson a v minulosti hvězda UFC střední váhy Michael Bisping.